Jarmila Mandžuková - Aktuality ...
motivační knihy - zdravý životní styl - kuchařské knihy - horoskopy a numerologie - prodej mých knih

Nabídka přednášek

Pro knihovny, kluby seniorů a další instituce nabízím zajímavé přednášky na různá témata,
která úzce souvisí s mojí knižní tvorbou:

Délka každé přednášky je 90 minut a cena za přednášku je dohodou.

   
Přednáška: Sám sobě léčitelem
Přednáška odhalí tajemství a úžasnou sílu vlastních léčivých sil. Dozvíte se zajímavé informace a cenné rady, jak pracovat se svým energetickým potenciálem a jak ho využívat. Jednoduché sebeléčebné metody poskytují širokou škálu pozitivních účinků, od odstranění zdravotních potíží a zlepšení činnosti mnohých orgánů po relaxaci a získání lepší duševní pohody a vitality.

K tématu „Sám sobě léčitelem“ nabízím sebeléčitelský kurz s názvem Dotyková terapie, který kromě zajímavých informací a rad, jak využívat vlastní energii k plnohodnotnějšímu životu, zahrnuje praktické ukázky a cvičení. Součástí sebeléčebného kurzu je i osvojení časově nenáročných originálních rituálů, které jsou skvělým prostředkem k dosažení vitality a celkové pohody.
Kurz lze podle zájmu zaměřit na konkrétní témata:
  • Dotyková terapie ŠŤASTNÉ DÍTĚ
  • Dotyková terapie AKTIVNÍ ŽENA
  • Dotyková terapie VITÁLNÍ SENIOR


Přednáška: Slova, která pomáhají
Možná si to ani neuvědomujeme, ale slovy a myšlenkami tvoříme svůj život. A je na nás, jestli bude pozitivní, šťastný a úspěšný, nebo naopak smutný a nešťastný. Spokojený život souvisí také s tím, že eliminujeme různé negativní návyky. Pokud na vše nahlížíme jenom negativisticky, logicky se to projeví i v našem životě. Přednáška o slovech a myšlenkách bude provázena čtením z mojí knihy Slova, která pomáhají.

Přednáška pro seniory: Pro zdraví a dobrou náladu
Lidé se dožívají důchodového věku v dobré fyzické i duševní kondici. Udržení kondice však vyžaduje aktivní a činorodý přístup k životu. Jedním ze způsobů je i vzdělávání. Populárně naučná přednáška zahrnuje několik zajímavých témat:
- Jak efektivně využívat mozek, zlepšit paměť a koncentraci?
- Jak využít vlastní léčivou sílu ke zmírnění nemocí a zlepšení vitality?
- Jak správně nasměrovat naše myšlenky a přání a snadněji tak zvládat úskalí života?
Nedílnou součástí přednášky je aktivní zapojení posluchačů formou nenáročných a zábavných cviků a technik.
Přednáška „Pro zdraví a dobru náladu“ je určena zejména pro domovy pro seniory, kluby důchodců, senior centra a podobně.

Přednáška: O bylinkách, jejich léčivé síle a magické moci
Léčivé bylinky mají na lidský organismus mnoho blahodárných účinků a jsou již od pradávna součástí lidového léčitelství a přírodní medicíny. Hodí se na méně závažné zdravotní potíže, jako podpůrný prostředek pří těžších onemocněních i jako prevence. Bylinky mají i kouzelnou a magickou moc a lze je využít ve prospěch lásky, štěstí, zdraví, úspěchu a ochrany.
Přednášku lze zaměřit i na konkrétní roční období.
  • Přednáška: Bylinky na jarní únavu
  • Přednáška: Bylinky, bez kterých se v létě neobejdete
  • Přednáška: Bylinky na podzimní posílení imunity
  • Přednáška: Bylinky na nachlazení, chřipku a na zahřátí v zimě

Přednáška: Biologické hodiny – tajemství zdraví
Jedním z důležitých aspektů zdraví je pravidelnost. Pokud se naučíme respektovat náš časový systém – biologické hodiny, umožní nám to přirozeně působit na naše zdraví, odstraňovat zdravotní potíže, a také snadněji hubnout a udržovat optimální hmotnost. Přednáška přináší řadu praktických návodů a zkušeností...

Přednáška: Buďte vítáni u staročeského stolu!
Přisedněte si ke stolu plného dobrého jídla a pití, které naši předkové jedli, pili a vařili. Ve vyprávění o staročeské kuchyni se společně podíváme trochu hlouběji do historie některých potravin a pokrmů, poznáme dříve hojně známé a využívané suroviny. Dozvíte se i o zvycích stolování a servírování v našich dějinách. Přednáška je určena zejména pro žáky základní školy.

Přednáška: Nastartujte svoji paměť a dosáhněte úspěchu!
Myslíte si, že jste méně schopní než ostatní? Pravděpodobně vám chybí důvěra ve váš mozek a zároveň nedostatečně rozvíjíte či málo využíváte svoje schopnosti. Obsahem této přednášky jsou jednoduché metody a návody, jak efektivněji využívat mozek, zlepšit paměť a koncentraci.

Přednáška: Duševně fit až do stovky
Přednáška o trénování paměti a mozkovém joggingu je určena zejména seniorům. Její součástí jsou názorné praktické cviky a jednoduché paměťové techniky, pomocí kterých lze zlepšit paměť, postřeh a koncentraci a celkově zlepšit mentální zdraví. Součástí přednášky je i program správné výživy mozku.

Přednáška: Jak zdravě hubnout
Přednáška je zaměřena na snižování nadměrné hmotnosti pomocí jednoduchých přírodních metod a prostředků. Posluchači se dozví celou řadu rad, informací a pokynů, které usnadní cestu za hubnutím.

Přednáška: Jíme zdravěji aneb velký zisk z malých změn
Cílem přednášky je poskytnout užitečné informace o zdravém životním stylu a správné výživě, neboť i malé změny stravovacích návyků mohou hodně znamenat pro náš zdravotní stav.

Přednáška: Projezte se ke zdraví
Přednáška umožní získat důležité informace o zdravém životním stylu a o správné výživě, neboť to, co jíme a kolik toho sníme působí na zdraví každého z nás.

Přednáška: Jméno jako osud
Naše křestní jméno není jen seskupení několika písmen, ale je to zajímavá informace o každém z nás. Součástí přednášky je čtení ukázek ze stejnojmenné knihy - více o knize se dozvíte v části Horoskopy a numerologie.

Přednáška: Naše mysl je mocná zbraň
Je spousta faktorů, které umí ovlivnit uzdravení, strava, léky, bylinky…., ale většinou se zapomíná na naši mysl. Přitom je to tak jednoduché - bylo již mnohokrát prokázáno, že velká část nemocí je psychosomatického původu a jednou ze správných cest je pozitivní náhled na život i na svoji nemoc či zdravotní problém. Tématem přednášky jsou návody, jak správně nasměrovat naše myšlenky a přání a snadněji tak zvládat úskalí života.


Pro prodejce, obchodní zástupce a partnery

připravím podle vašich požadavků přednášky o výživě
či prezentace se zaměřením na vaše výrobky.


Můžete mi napsat přímo z mých webových stránek nebo na adresu

j.mandzukova@seznam.cz.

   


E-mail
j.mandzukova@seznam.cz