Jarmila Mandžuková - vaříme podle hvězd ...
motivační knihy - zdravý životní styl - kuchařské knihy - horoskopy a numerologie - prodej mých knih

Astrologie, horoskopy a numerologie

Astrologie, která člověka fascinuje již od úsvitu lidské společnosti, zažívá svojí zaslouženou renesanci. Její krása spočívá v prostotě - pro začátek stačí znát jen datum narození. Získané informace můžete využít k hlubšímu poznání sebe sama a většímu pochopení těch druhých. Není to nádherné?

Jídlo a pití podle hvězd

Jídlo a pití podle hvězd

(2011, nakladatelství TeMi Velké Bílovice)
Doporučená prodejní cena 179 Kč

Chcete zjistit o jednotlivých astrologických znameních vše, co se týká charakteru, zdraví, vztahu k jídlu či alkoholu, nebo patříte k těm, kteří bojují s nadváhou a nevědí jak na to? Chcete si pochutnat na báječných pokrmech určených speciálně pro každé znamení? Pak právě pro vás je určena tato kniha.


Partnerské horoskopy aneb Láska a sex podle hvězd

Partnerské horoskopy aneb Láska a sex podle hvězd

(2011, nakladatelství Brána Praha)
Doporučená prodejní cena 247 Kč

Hledáte opravdovou lásku? Znáte dobře svého životního partnera či partnerku? Nejste si jisti, zda je to ten pravý? Proč jsou oblíbení partneři narození v Raku, a proč jsou naopak potíže s Rybou? Pokud hledáte odpovědi na tyto otázky, pomůže vám astrologický průvodce, který poukazuje nejen na klady, ale i na možná úskalí spojení jednotlivých znamení zvěrokruhu.


Jméno jako osud

Jméno jako osud

(2010, Nakladatelství Brána, a.s., Praha)
Kniha je dočasně vyprodaná

Nevíte, jaké jméno zvolit pro své dítě? Nejste spokojeni se svým jménem? Může jméno spoluvytvářet osud člověka? Odpovědi na tyto i další otázky vám dá tato kniha. U nejčastějších jmen českého kalendáře je srozumitelně a jedinečně popsáno propojení numerologie, astrologie a nauky o jménech.


Horoskopy podle vašich čísel Horoskopy podle vašich čísel

Horoskopy - Vaše šťastná čísla

(2005, 2008, agentura VPK Praha)
Kniha je vyprodaná!

Prostřednictvím této knihy se dozvíte více o starodávné metodě numerologii, která vám pomůže lépe pochopit život - minulost, přítomnost i budoucnost. Pomůže vám prostřednictvím vašeho data narození uvědomit si svůj potenciál, dodá vám sílu a odvahu, abyste mohli čelit všem překážkám a výzvám v životě. Také vám ukáže směr, kterým se máte vydat.


Horoskopy - (nejen) pro úspěšné

Horoskopy - pro každého

(2007, agentura VPK Praha)
Doporučená prodejní cena 139 Kč

S touto knihou poodhalíte roušku tajemství, nahlédnete do vašeho osudu a zpříjemníte si chvíle volna. Čeká vás tak trochu tajuplná zábava, neboť z několika nejznámějších světových horoskopů - keltského, čínského, čínského císařského, podle přírody (cyklického), astrologického a egyptského - se můžete dozvědět něco více o sobě, o svých blízkých a přátelích.


Horoskopy - (nejen) pro úspěšné

Horoskopy - (nejen) pro úspěšné

(2005, agentura VPK Praha)
Doporučená prodejní cena 130 Kč

Pomocí této knihy poznáte lépe sami sebe, objevíte své předpoklady, motivace a cíle, rozšíříte si znalosti o volbě vhodného povolání, budování kariéry, úspěchu a vydělávání peněz. Klíčem k těmto informacím je váš astrologický sluneční znak.


Horoskopy - Hodíme se k sobě? Horoskopy - Hodíme se k sobě?

Horoskopy - Hodíme se k sobě?

(2003, 2005, agentura VPK Praha)
Kniha je vyprodaná!

Vztahy mezi lidmi, zvláště ty partnerské, jsou velmi složité. Tato kniha vám pomůže odhalit povahu vašich milenců, druhů i manželů, nastíní vám, ve kterých oblastech bude mezi vámi panovat shoda, a naopak, kde vaše postoje budou na sebe narážet, a především vám poradí, co vše můžete udělat pro harmonický vztah.


Horoskopy a naše zdraví aneb astrozdraví Horoskopy a naše zdraví aneb astrozdraví

Horoskopy - Pečujeme o své zdraví

(2002, 2006, agentura VPK Praha)
Doporučená prodejní cena 140 Kč

Tato kniha vám nabízí pohled do tajů astrologie a vypovídá o tom, jak hvězdy a planety mohou ovlivnit váš zdravotní stav a jaké zdravotní potíže jsou pro jednotlivá astrologická znamení riziková. Kromě praktických rad určených k léčení mnoha uvedených chorob se snaží ukázat i na hluboké souvislosti s naší psychikou. V knize najdete mnoho návodů a rad, jak pomocí přírodních metod nemoci léčit.


Horoskopy pro nové tisíciletí

Horoskopy pro nové tisíciletí

(2001, agentura VPK Praha)
Kniha je vyprodaná!

Ze známých i méně známých světových horoskopů - čínského, keltského, čínského císařského, podle přírody, egyptského a astrologického - se dozvíte nejen mnoho věcí o sobě, ale i svých blízkých.


Vaříme podle hvězd

Vaříme podle hvězd

(2001, agentura VPK Praha)
Kniha je vyprodaná!

Chcete znát svůj vztah k jídlu, alkoholu, sklon k obezitě atd.? Chcete si pochutnat na výborných pokrmech sestavených speciálně pro vaše zdraví, dobrou tělesnou kondici a pro dobrou mysl podle jednotlivých znamení horoskopu? Pokud ano, pak by kniha neměla chybět ve vaší knihovničce.

   
E-mail
j.mandzukova@seznam.cz