Jarmila Mandžuková - motivační knihy
motivační knihy - zdravý životní styl - kuchařské knihy - horoskopy a numerologie - prodej mých knih

Motivační knihy


Ovládněte svůj čas i život

Ovládněte svůj čas i život

(2020, nakladatelství Albatros Media)
Doporučená cena 249 Kč

Čas je nejcennější věcí, kterou máme. Nemusí ovládat náš život, ale my se můžeme naučit ovládat svůj čas. Smyslem této praktické příručky je pochopit, jak a proč ztrácíme náš drahocenný čas, proč prokrastinujeme a nic nestíháme. Zkušená autorka Jarmila Mandžuková čtenářům nabízí nástroje a postupy, pomocí kterých můžou získat návyky efektivního nakládání s časem. Budou mít potom více volného času, který mohou věnovat tomu, co je opravdu baví.


Ukliďte si v sobě

Ukliďte si v sobě

(2020, nakladatelství Fortuna Libri)
Doporučená cena 259 Kč

Všichni to dobře známe, donekonečna přemýšlíme nad tím, jak jsme zklamaní, osamělí, neúspěšní, v hlavě si přehráváme svoje chybná rozhodnutí, omíláme zmařené příležitosti, máme strach z budoucnosti... Kniha nás naučí, jak si udělat „pořádek v hlavě“ a vyrovnat se se všemi myšlenkami či emocemi, které k nám přicházejí. Naučíme se myslet jinak a začneme žít jinak, radostně a naplno. Štěstí máme v sobě!


Kniha Každý den je novy_zacatek

Každý den je nový začátek

Článek o knize v NOVÉ VEČERNÍ PRAZE

(2018, nakladatelství Vyšehrad)
Doporučená cena 229 Kč

Knížka přináší 101 laskavých myšlenek pro radost i zamyšlení, povzbuzení i poučení. Myšlenek, které vám dodají potřebnou sílu a sebevědomí postavit se životu čelem a začít bojovat za své sny, za spokojenější a šťastnější život. Laskavé myšlenky se mohou stát vaším denním mottem, nebo se o ně můžete podělit s někým, o kom víte, že mu chybí chuť, radost a motivace do života.


Kniha Slova, která pomáhají aneb Motivace k lepšímu životu

Kniha Slova, která pomáhají
aneb Motivace k lepšímu životu

(2016, nakladatelství Vyšehrad)
Doporučená cena 198 Kč

Slova mají velkou moc! Vyjadřujeme jimi své pocity a emoce, své touhy a naděje, slova utvářejí náš život. Správně zvolená slova dokážou pohladit a zlepšit všechny oblasti našeho života. Díky nim se můžeme uzdravit, zbavit se starostí, zvýšit své sebevědomí, zažít více lásky a snadněji projít životními změnami. Kniha je řazena abecedně podle určitých aspektů a témat našeho života. Těchto témat najdete v knize 140.


Dotek léčí tělo, úsměv duši!

Dotek léčí tělo, úsměv duši!

(2014, nakladatelství BRÁNA)
Doporučená cena 249 Kč

Kniha o úžasných možnostech léčivé energie, která nás naučí, jak aktivovat léčivé energetické proudy vlastního těla a prostřednictvím doteků a automasáží posilovat svůj organismus a pomáhat mu v léčbě. Léčba duše je zase skryta v pozitivním myšlení, humoru, smíchu a dobré náladě, to vše v duchu přísloví „dobrá mysl je půl zdraví“. Kniha je určena každému, kdo je nemocný, nebo kdo se chce nemoci vyvarovat, být zdráv a žít spokojeným životem. Na stejné téma nabízím i přednášku Dotek léčí tělo s praktickými ukázkami.


Myšlení uzdravuje

Myšlení uzdravuje

(2012, nakladatelství START Benešov u Prahy)
Doporučená cena 149 Kč

Je známa celá řada knih, vědeckých prací a příběhů, které potvrzují, že naše myšlení dokáže hlubokým a často zásadním způsobem ovlivnit všechny oblasti našeho života včetně zdraví. Tato kniha přináší zajímavá doporučení, návody a další rady k aktivaci léčivých schopností organismu a procesu SEBEUZDRAVENÍ. Prováděním doporučovaných metod můžete "ztratit" jen pár hodin času, ale možná získáte roky života... Téma této knihy a moje osobní zkušenosti jsou náplní přednášky "Naše mysl je mocná zbraň".
Více o knize "Myšlení uzdravuje" na Webu o zdraví.cz...


   

E-mail
j.mandzukova@seznam.cz