Jarmila Mandžuková - motivační knihy
motivační knihy - zdravý životní styl - kuchařské knihy - horoskopy a numerologie - prodej mých knih

Motivační knihy


Kniha Každý den je novy_zacatek

Každý den je nový začátek

(2018, nakladatelství Vyšehrad)
Doporučená cena 229 Kč

Knížka přináší 101 laskavých myšlenek pro radost i zamyšlení, povzbuzení i poučení. Myšlenek, které vám dodají potřebnou sílu a sebevědomí postavit se životu čelem a začít bojovat za své sny, za spokojenější a šťastnější život. Laskavé myšlenky se mohou stát vaším denním mottem, nebo se o ně můžete podělit s někým, o kom víte, že mu chybí chuť, radost a motivace do života.


Kniha Slova, která pomáhají aneb Motivace k lepšímu životu

Kniha Slova, která pomáhají
aneb Motivace k lepšímu životu

(2016, nakladatelství Vyšehrad)
Doporučená cena 198 Kč

Slova mají velkou moc! Vyjadřujeme jimi své pocity a emoce, své touhy a naděje, slova utvářejí náš život. Správně zvolená slova dokážou pohladit a zlepšit všechny oblasti našeho života. Díky nim se můžeme uzdravit, zbavit se starostí, zvýšit své sebevědomí, zažít více lásky a snadněji projít životními změnami. Kniha je řazena abecedně podle určitých aspektů a témat našeho života. Těchto témat najdete v knize 140.


Dotek léčí tělo, úsměv duši!

Dotek léčí tělo, úsměv duši!

(2014, nakladatelství BRÁNA)
Doporučená cena 249 Kč

Kniha o úžasných možnostech léčivé energie, která nás naučí, jak aktivovat léčivé energetické proudy vlastního těla a prostřednictvím doteků a automasáží posilovat svůj organismus a pomáhat mu v léčbě. Léčba duše je zase skryta v pozitivním myšlení, humoru, smíchu a dobré náladě, to vše v duchu přísloví „dobrá mysl je půl zdraví“. Kniha je určena každému, kdo je nemocný, nebo kdo se chce nemoci vyvarovat, být zdráv a žít spokojeným životem. Na stejné téma nabízím i přednášku Dotek léčí tělo s praktickými ukázkami.


Myšlení uzdravuje

Myšlení uzdravuje

(2012, nakladatelství START Benešov u Prahy)
Doporučená cena 149 Kč

Je známa celá řada knih, vědeckých prací a příběhů, které potvrzují, že naše myšlení dokáže hlubokým a často zásadním způsobem ovlivnit všechny oblasti našeho života včetně zdraví. Tato kniha přináší zajímavá doporučení, návody a další rady k aktivaci léčivých schopností organismu a procesu SEBEUZDRAVENÍ. Prováděním doporučovaných metod můžete "ztratit" jen pár hodin času, ale možná získáte roky života... Téma této knihy a moje osobní zkušenosti jsou náplní přednášky "Naše mysl je mocná zbraň".
Více o knize "Myšlení uzdravuje" na Webu o zdraví.cz...


   

E-mail
j.mandzukova@seznam.cz